Privatumo politika

Ką reiškia ši privatumo politika?

Ši privatumo politika (toliau – Privatumo politika) apibrėžia sąlygas, kurių privalo laikytis visi interneto svetainės www.starkus.eu (toliau – Interneto svetainė) lankytojai (toliau – Lankytojai). Laikoma, kad Lankytojas susipažįsta ir išreiškia savo sutikimą laikytis Privatumo politikos, kai jis apsilanko Interneto svetainėje, prisijungia prie Interneto svetainės ir (ar) įsigyja Internetinėje svetainėje parduodamą prekę ir (ar) paslaugą. Lankytojas, nesutinkantis su kuria nors Privatumo politikos nuostata, praranda teisę lankytis Interneto svetainėje, prisijungti ir naudotis visomis ir (ar) bet kuria iš Interneto svetainėje teikiamų paslaugų.

Kokią informaciją mes renkame?

Interneto svetainėje teikdama Jums paslaugas, paslaugų teikėjas gali rinkti, kaupti ir naudoti tokius asmens duomenis:
• informaciją, kurią Jūs pateikiate UAB Starkus, įmonės kodas: 135477724, adresas: Savanorių pr. 192, LT-44151 Kaunas (toliau – Paslaugų teikėjas arba Bendrovė), registruodamiesi ir (ar) pirkdami Interneto svetainėje, įskaitant vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, mobiliojo telefono numerį, savo pageidavimus;
• informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus ir naudojimąsi šia Interneto svetaine, įskaitant Jūsų IP adresą, prisijungimo prie Interneto svetainės laiką ir datą;
• bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs galite pateikti mums bet kuriuo metu, naudodamiesi mūsų Interneto svetaine, teikiamomis paslaugomis ar su mumis bendraudami.

 Jūsų asmens duomenų naudojimas

Mūsų renkami asmens duomenys yra naudojami išskirtinai šioje Privatumo politikoje nurodytiems tikslams.
Mes galime panaudoti jūsų asmens duomenis:
• tam, kad suteiktume Jums galimybę naudotis mūsų Interneto svetaine ir teikiamomis paslaugomis;
• sutarties su Jumis sudarymui ir jos vykdymui;
• sąskaitų-faktūrų išrašymo ir siuntimo Jums tikslais;
• pranešimų siuntimui Jums, korespondencijai su Jumis;
• mūsų naujienų ir kitos su mūsų teikiamomis paslaugomis susijusios informacijos, kuri, mūsų nuomone, yra Jums reikalinga, siuntimui paštu, elektroniniu paštu ar kitomis priemonėmis (Jūs galite bet kuriuo metu atsisakyti tokių naujienų ir informacijos, pranešdami mums elektroniniu paštu info@starkus.eu. Jūsų asmens duomenys bus saugomi ne ilgiau nei to reikalauja nustatyti duomenų tvarkymo tikslai. Kai asmens duomenys taps nebereikalingi jų tvarkymo tikslams, jie bus saugiai sunaikinami, išskyrus tuos, kurie įstatymų nustatytais atvejais turi būti perduoti valstybiniams archyvams.

Tiesioginė rinkodara

Tik turėdami Jūsų išankstinį sutikimą ir vadovaudamiesi Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu, Mes galime Jums siųsti el. paštu informaciją apie gaminius, paslaugas, specialius pasiūlymus, akcijas ir kitą informaciją, kurią laikome Jus dominančia, remdamiesi Jūsų anksčiau atliktais pirkiniais ir pateikta informacija. Jeigu Jūs nepageidaujate gauti tokių pasiūlymų, galite informuoti mus apie tokių pasiūlymų atsisakymą elektroniniu paštu info@starkus.eu.

Duomenų atskleidimas

Mes galime atskleisti informaciją apie Jus mūsų darbuotojams, vadybininkams, tarpininkams, tiekėjams ar subrangovams, jei pagrįstai reikia tiems tikslams, kaip nurodyta šioje Privatumo politikoje. Be to, mes galime atskleisti informaciją apie Jus:
• jei mes turime padaryti tai pagal įstatymą;
• siekiant apginti savo teises ar interesus (įskaitant Jūsų duomenų pateikimą tretiesiems asmenims,  siekiant išieškoti Jūsų įsiskolinimus mums). Išskyrus kaip numatyta šioje Privatumo politikoje, mes neteikiame Jūsų asmens duomenų jokioms trečiosioms šalims.

Jūsų asmens duomenų saugumas

Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi laikantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo bei kitų teisės aktų nustatytų reikalavimų. Tvarkydami Jūsų asmens duomenis, mes įgyvendiname organizacines ir technines priemones, kurios užtikrina asmens duomenų apsaugą nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo. Žinoma, duomenų perdavimas internetu iš esmės yra nesaugus, ir mes negalime garantuoti saugaus duomenų perdavimo interneto tinklais.

Interneto svetainėje naudojami slapukai

Slapukai (angl. cookies) taikomi www.starkus.eu svetainei (toliau – svetainė), kurioje lankytojams suteikiama galimybė susipažinti su Bendrovės produktais, paslaugomis bei su Bendrovės veikla susijusia informacija. Slapukas yra nedidelis tekstinis failas, vartotojui naršant tam tikrose svetainėse atsiunčiamas į įrenginį (pvz., kompiuterio standųjį diską, telefoną). Slapukai leidžia interneto svetainėms atpažinti naudotojo įrenginį ir padeda prisiminti informaciją apie Jūsų parinktis (pvz., Jūsų pasirinktą kalbą), kad Jums nereikėtų pakartotinai pasirinkti nuostatų kaskart naršant svetainėje iš tam tikro įrenginio. Dauguma didžiųjų interneto svetainių naudoja slapukus.
Mes naudojame „Google Analytics“ įrankį analizuoti šio portalo naudojimą. „Google Analytics“ generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi portalu.

Slapukų rūšis Slapuko pavadinimas Funkcija
Google Analytics _ga Išsaugo kliento ID, kuris yra laikomas 2 metus
Google Analytics _gat Nesaugo kliento informacijos, naudojamas apriboti užklausų kiekį.
Google Analytics _gid Išsaugo kliento ID, kuris yra laikomas 24val.

 

Jūsų sutikimai ir teisės

Lankydamiesi mūsų svetainėjė Jūs sutinkate, jog esate susipažinę su taikoma Privatumo politika ir jai neprieštaraujate.

Jūs turite šias teises:
• teisę prašyti, kad mes leistume susipažinti su Jūsų asmens duomenimis;
• teisę reikalauti ištaisyti neteisingus, netikslius arba neišsamius duomenis;
• teisę sustabdyti tokių asmens duomenų tvarkymo veiksmus, išskyrus saugojimą, – tuo atveju, kai susipažinus su asmens duomenimis, Jūs nustatote, kad duomenys yra neteisingi, neišsamūs ar netikslūs;
• teisę reikalauti ištrinti asmens duomenis;
• nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys;
• teisę atšaukti Jūsų duotą sutikimą, nedarant poveikio iki sutikimo atšaukimo vykdytam Jūsų asmens duomenų naudojimui;

Jeigu Jūs abejojate ar esate susirūpinę Bendrovės veiksmais/neveikimu, kuriais galimai nesilaikoma šios Privatumo politikos arba teisės aktų reikalavimų, galite kreiptis į Bendrovės, bet kuriuo Jums patogiu būdu.

Trečiųjų šalių interneto svetainės

Mūsų Interneto svetainėje gali būti pateikiamos nuorodos į trečiųjų šalių interneto svetaines, produktus ir paslaugas, taip pat socialinių tinklų plėtinius. Mes nesame atsakingi už privatumo politiką ir jos įgyvendinimą trečiųjų šalių tinklapiuose.

Privatumo politikos pakeitimai

Mes galime bet kada atnaujinti ar pakeisti šią Privatumo politiką. Tokia atnaujinta ar pakeista Privatumo politika įsigalios nuo jos paskelbimo mūsų Interneto svetainėje. Apie pakeitimus mes pranešime interneto svetainėje www.starkus.eu ir kitomis priemonėmis.

Kontaktinė informacija

Jei turite bet kokių klausimų, susijusių su šios Privatumo politikos sąlygomis, maloniai prašome su mumis
susisiekti, žemiau nurodytais kontaktais:

UAB Starkus
Įmonės kodas: 135477724
PVM kodas: LT354777219
Adresas: Savanorių pr. 192, LT-44151 Kaunas
El. paštas: info@starkus.eu
Kontaktinis telefonas: +370 37 370694